ד"ר אלי קפלן
נפרולוגיה ויתר לחץ דם , פנימית
תפקיד" מכבי שירותי בריאות" -רופא משפחה מומחה ברפואה פנימית -
"אסותא" רמת החייל - נפרולוג יועץ מומחה במחלות כליה , היתר לחץ ד וברפואה פנימית
"מכבי שירותי בריאות " -יעוץ בנפרולוגיה ויתר לחץ דם
התמחותנפרולוגיה ויתר לחץ דם , פנימית
טיפולים נוספיםתחומי עיסוק ומומחיות מרפאתו של דר' אלי קפלן
נפרלוגיה – מחלות כליה :
אבחון טיפול ומעקב במחלות כליה חריפות ו כרוניות :
-מחלות כליה ראשוניות , מולדות או נרכשות , או משניות למחלות פנימיות כלליות : סכרת, יתר לחץ דם , מחלות כלי דם , שומני דם , חומצת שתן מוגברת בדם ובשתן ( גאוט) וכו'. -ממצאים חריגים בשתן : תאי דם בשתן , חלבון בשתן , דלקות שתן חוזרות , ייצור חוזר של אבני כליות ודרכי השתן . -אי ספיקת כליות כרונית – בכל שלביה , טיפול במכלול הבעיות הרפואיות המשפיעות על תפקוד הכליות ומניעה או האטה של הדרדרות התפקוד הכלייתי עם השנים. -הכנת המטופל הסובל מאי ספיקת כליות מתקדמת, לטיפול כלייתי תחליפי המתאים : - דיאליזה או - השתלת כליה. דר' קפלן רכש ניסיון רב בטיפול בחולים נפרולוגים במסגרת מכוני הנפרולוגיה בהם עבד בעבר, במרפאות טרום הדיאליזה ומכוני הדיאליזה של, איכילוב , הלל יפה ,מרכז רפואי הרצליה ,וכו'. –תחום עינינו ועיסוקו העיקרי של דר' קפלן במעקב ארוך הטווח של מושתלי כליות , ליווי החולים במחלות כליות כרוניות, וטיפול בבעיות הרפואיות הפנימיות הנלוות .
יתר לחץ דם :
יתר לחץ דם הינו תחום משני של המומחיות בנפרולוגיה העוסק באבחון טיפול ואיזון יתר לחץ קשה לאיזון . לכליות תפקיד עיקרי בוויסות ואיזון הלחץ דם במצבים השונים. ניסיונו הרב וארוך השנים של דר' קפלן בתחום זה תורמת להערכת מידת הסיכון של המטופלים להופעת נזקים משניים ליתר לחץ הדם , בהערכת היתרונות והחסרונות בכל טיפול , בהתאמה אינדיבידואלית אישית לכל מטופל , במעקב אחר מצבם לאורך השנים והתאמת מכלול הטיפולים שמקבלים להפחתת החולי ושמירה על איכות חיים יעילה ומספקת גם בגילאים המופלגים.
מומחה ברפואה פנימית :
יעוץ באבחון , טיפול וניהול מעקב אחר מחלות כרוניות מתחום הרפואה הפנימית: - יתר לחץ דם , סכרת , יתר שומני הדם , הפרעות מטבוליות . השמנת יתר . – מחלות כלי דם וסיבוכיהן, - מחלות דלקתיות כרוניות , אוטואימוניות , זיהומיות , מטבוליות . – מחלות כליה , לב ומערכת קרדיווסקולרית . ניסיונו הרב של דר 'קפלן כרופא מומחה בכיר ברפואה פנימית וסגן מנהל מחלקות פנימיות שונות בעברו , מקנה למטופליו אבחון מהיר אך יסודי ומעמיק לגבי מחלותיהם והערכת מצב בריאותם הכוללת . דר' קפלן , מקדיש תשומת לב מרבית וייחודית לשמירת האיזון בין המחלות השונות והמצבים הרפואיים הכרוניים המורכבים ,בחולים במחלות הפנימיות השונות .
בתי חוליםבהווה:
"אסותא " - תל אביב , רמת החייל.
בעבר:
מרכז רפואי סוראסקי תל אביב יפו
"הלל יפה" - חדרה
"מעייני הישועה" - בני ברק
תחומי עיסוק קליני שוניםנפרולוגיה - מחלות כליה
יתר לחץ דם.
השתלות כליה.
רפואה פנימית
ותק33 שנים
קופות חוליםמכבי ,פרטי
שפותעברית,אנגלית,ספרדית
אתרelikaplan.co.il
אודות
שירות פרטי
מיועד למעוניינים ביעוץ באופן פרטי, התשלום במזומן או בצ'ק -ישירות במרפאה מבוטחי כל הביטוחים הפרטיים והמשלימים,ו "תיירות מרפא" .
חשוב לציין כי היעוצים, הבדיקות והטיפולים מבוצעים באופן פרטי. למבוטח/ת בביטוח בריאות פרטי או בביטוח משלים בקופת חולים, מגיעים לך החזרים כמעט בגין כל בדיקה ו/או טיפול. גובה ההחזר ומידת זכאותך להחזר משתנים על פי סוג הפוליסה שברשותך ובהתאם לתנאי הביטוחים הרפואיים השונים מחברות הביטוח הפרטיות. התשלום במזומן או בצ'ק .
מבוטחי "מכבי שירותי בריאות "
בקביעת תור דרך אתר "מכבי ללא הפסקה" או דרך מוקד "דוקתורים", כיועץ נפרולוג וליתר לחץ דם של "מכבי" עם הפניה מהרופא המטפל ובהתאם לנוהלים המקובלים בקופה. מבוטח מכבי לא יתקבל לדר' קפלן כמטופל פרטי .