בוטוקס

 

מהו הבוטוקס ? BOTOX

בוטוקס הינו חלבון המופק מחיידק הנקרא, קלוסטרידיום בוטליום . את החלבון מפיקים בתנאי מעבדה, ומזקקים אותו לחומר גמיש, אשר יכול למלא את העור . בעשרות מדינות מטפלים בעזרת חומר זה בעור מקומט, חורים בעור או במי שסובל מבעיות הזעה כולל מילוי קמטים ומילוי קימטוטים.

 

כיצד מתבצע טיפול הזרקת הבוטוקס?

ראשית הרופא מורח משחת אלחוש באזור הטיפול על מנת להרדים אותו, ואז הוא מזריק כמות מדויקת של בוטוקס אל העור על מנת למלא אותו, ובכך לתת לו מראה חלק ולא מקומט.

 

באלו קמטים מזריקים את הבוטוקס?

חומר הבוטוקס מוזרק לקמטים דינאמיים ושטחיים . מדובר בקמטי הבעה, קמטים אשר נוצרו בפנים עם הזמן, כתוצאה מתנועות שריריות והבעות . הבוטוקס מיועד לטיפול בקמטים שבחלק העליון של הפנים.

 

היכן מקיימים טיפול הזרקת הבוטוקס?

טיפול הזרקת בוטוקס צריך להתבצע במרפאה, שם שומרים על ניקיון וסטריליות.
האם אחרי טיפול הזרקת בוטוקס נעלמים הקמטים לתמיד?
לא . הטיפול בבוטוקס מעלים את הקמטים לתקופה של מספר חודשים.

מה ההבדל בין מתיחת פנים בניתוח לבין טיפול הזרקת בוטוקס?
ההבדל הוא עצום . ניתוח מתיחת פנים הינו ניתוח מורכב וקשה שיכול להסתבך ולא לתת את התוצאות הרצויות . זאת בזמן שהזרקת בוטוקס הינו טיפול פשוט וקל, שמסיר קמטים ישנים באופן לא מסובך . חשוב לציין, שקל להבחין בניתוח מתיחת פנים, בזמן שבהזרקת בוטוקס קשה מאוד להבחין

מה הסיכונים שקיימים בהזרקת בוטוקס ?
ישנו סיכון שהחומר יהיה לא נקי, שההזרקה תכלול חומר רב מדי או שתהיה במקום לא מדויק . אך אם הרופא המבצע את הטיפול הינו רופא מומחה, מנוסה ומקצועי, סיכונים אלה לא יתממשו.

במרכז הרפואי דניאל, אנו מחויבים להעניק לך את השירות הטוב ביותר. על כן, כל טיפולי הבוטוקס במרפאה מתבצעים על ידי ד"ר אסתר גדז', רופאה מומחית לאסטטיקה, אשר עושה שימוש בחומרים האיכותיים והבטוחים ביותר בעולם. אנו מזמינים אותך לפגישת יעוץ ללא תשלום עם הרופאה לקבלת הסברים