הנחיות לפני בדיקה

בדיקה ראשונית


רשיון ישראלי:

טייס פרטי: יש להצטייד בתשובה של צילום חזה, תשובות של ספירת דם, שקיעת דם וכימיה מלאה בדם, תרשים א.ק.ג ותשובה של בדיקת שתן כללית

טייס מסחרי: יש להצטייד בתשובה של צילום חזה, תשובות של ספירת דם, שקיעת דם וכימיה מלאה בדם, תרשים א.ק.ג, ארגומטריה (בדיקת לב במאמץ) ואודיומטריה (בדיקת שמע) ותשובה של בדיקת שתן כללית ומיקרוסקופית.

כטב"מ, פקח טיסה: יש להצטייד בתשובה של ספירת דם כללית, כולסטרול וספירת סוכר בצום, תרשים א.ק.ג ואודיומטריה.


צנחן: בדיקות מבוצעות על ידי הרופא.


רשיון אמריקאי:

יש להיכנס לאתר medxpress
בקישור זה ולמלא את הטופס FAA Form 8500-8. לאחר סיום המילוי תקבלו סיכום בקשה (SUMMARY) שבתחתיתו מספר אישור. יש להדפיס את סיכום הבקשה בשני עותקים ולהביא את הטפסים לבדיקה.


רשיון קנדי:

יש להצטייד בבדיקות דם מקיפות, תרשים א.ק.ג ובדיקת שמיעה (אודיומטריה).
בדיקה חוזרת


רשיון ישראלי:

טייס פרטי: ניתן להגיע לבדיקה ללא הכנה מקדימה.

טייס מסחרי: יש להצטייד בתשובה של בדיקות דם. במידה והינך מתחת גיל 50, יש להצטייד גם בבדיקות אודיומטריה אם לא סופקה כזו ב-5 השנים האחרונות. אם הינך מעל גיל 50, יש להצטייד גם בבדיקות אודיומטריה אם לא סופקה כזו בשנתיים האחרונות.

כטב"מ, פקח טיסה: יש להצטייד בתשובה של ספירת דם כללית, כולסטרול וסוכר בצום. במידה והינך עד גיל 40, יש להצטייד גם בבדיקות אודיומטריה אם לא סופקה כזו ב-4 השנים האחרונות. אם הינך מעל גיל 40, יש להצטייד גם בבדיקות אודיומטריה אם לא סופקה כזו בשנתיים האחרונות. אם הינך מעל גיל 50 יש להצטייד בתרשים א.ק.ג אם לא סופק כזה בשנתיים האחרונות.

צנחן: ניתן להגיע לבדיקה ללא הכנה מקדימה.


רשיון אמריקאי:

יש להיכנס לאתר medxpress בקישור זה ולמלא את הטופס FAA Form 8500-8. לאחר סיום המילוי תקבלו סיכום בקשה (SUMMARY) שבתחתיתו מספר אישור. יש להדפיס את סיכום הבקשה בשני עותקים ולהביא את הטפסים לבדיקה.


רשיון קנדי:

יש להביא תשובת בדיקות דם מקיפות ותרשים א.ק.ג.
    

ותק

2 שנים

סוגי תור

תור פיזי,תור טלפוני

מרפאת הרצליה

הרצליה, בית הנדיב, רח' הנדיב 71, קומה 3. המרפאה במרחב המוגן ליד חלונות הזכוכית
טלפון לזימון תורים 24/7: 053-9956844

מרפאת חיפה

חיפה, בית חולים אלישע, מרפאות חוץ, קומה תחתונה, קליניקה 407
טלפון לזימון תורים 24/7: 053-9956844