ד"ר גלעד גסנר

מומחה ברפואת ילדים מאבחן ומטפל בהפרעת קשב וריכוז

התמחות:  הפרעות קשב וריכוז

סוגי תור: פיזי, טלפוני
קופות חולים: מכבי, פרטי

הודעות

מי אני

 דר. גלעד גסנר מומחה ברפואת ילדים, מאבחן ומטפל בילדים עם ADHD, בוגר התמחות ברפואת ילדים בבית חולים מאיר, בוגר תוכנית גושן ברפואה התפתחותית קהילתית, בוגר לימודי המשך בפסיכיאטריה של הילד והמתבגר באוניברסיטת תל אביב. מטפל בהרטבת לילה.

משמש כרופא במילואים בצנחנים. בשעות הפנאי אוהב לבשל, לטייל ולעסוק בספורט- מרתונים, ריצות שטח, תריאטלונים. מקיים הרצאות לאנשי מקצוע ומכשיר רופאים בקורס של משרד הבריאות להסמכת מאבחני ADHD.  
אני מאמין במתן יעוץ רפואי מקצועי בגובה העיניים לצד הסתכלות על הצרכים הרגשיים וההתפתחותיים של הילד. אני מאמין שחשוב לאפשר לכל ילד לגדול באושר עם חוויות של הצלחה. הדימוי העצמי המתפתח לאורך השנים יאפשר בטחון ביכולות ובסיס להצלחה. הערכה עצמית נמוכה היא בעלת משמעות רבה הן לתפקוד היומיומי והן לרווחה הנפשית של הילד עם הפרעת קשב וריכוז. העלאת ההערכה העצמית של ילדים עם ADHD, בסיוע  הורים, מחנכים ומטפלים, צריכה להיות מטרה בכל תכנית טיפולית. כרופא ילדים המטפל בילדים עם קשיי קשב וריכוז אני מאמין שיש לראות את החוזקות של כל ילד ולהעצים אותן ובמקביל להבין מה מקור הקשיים ולטפל בהם. במרפאה לאבחון וטיפול בהפרעות קשב וריכוז, ילדכם זוכה לליווי אישי המותאם לצרכיו בכל תחומי החיים – החל משלב האבחון ולכל אורך הדרך. זיהוי וטיפול נכון בקשיים של הילד ימנע את החמרת הליקויים ויאפשר תפקוד תקין הרבה יותר ומימוש של הפוטנציאל האישי של כל אחת ואחד. האבחון מתבצע על ידי במרפאה ובסיומו יינתנו המלצות להורים ולבית הספר. ישנה חשיבות למעקב ולזמינות הרופא בהמשך הדרך.
מהו קשב וריכוז
מהי הפרעת קשב? הפרעת קשב (ADHD) היא תופעה מוכרת ושכיחה, סובלים ממנה 10%-7% מהילדים ומבני הנוער עד גיל 18, חלק מהתסמינים ממשיכים להשפיע גם אצל מבוגרים. ישנם מספר סוגים של הפרעת קשב, חלקם בולטים ונצפים בגיל צעיר וחלקם "שקופים" ומאובחנים בגיל מאוחר יותר. אצל כל אחד קשיי הקשב נראים אחרת ולאורך החיים יש שוני בהתבטאות התסמינים. ADHD היא הפרעה התפתחותית המאופיינת בחוסר קשב,  פעילות יתר ואימפולסיביות. ישנו קושי במיומנויות הניהוליות המאופיינות ביכולת להתגייס למשימה ובזיכרון העבודה. חשוב לבצע אבחון מקצועי של הפרעת קשב מכיוון שיש אבחנה מבדלת רחבה. יש מצבים שיכולים להראות כמו הפרעת קשב כמו לקות ראייה או שמיעה, פרכוסים ועוד.. ילדים עם הפרעת קשב לעיתים קרובות סובלים גם מלקויות למידה, הפרעות שינה, דכאון, חרדה, טיקים, הפרעה במצב הרוח ועוד. חשוב לתת מענה הולם עבור קשיים הנגרמים כתוצאה מהתחלואה הנלוות. האבחון מתבצע ע"י ראיון עם הילד וההורים ,על־פי התסמינים הנראים אצל הנבדקים ועל־פי דפוסי ההתנהגות והתפקוד שלהם במצבים שונים.  ישנם שאלונים שההורים והמורה ממלאים לפני הביקור, יש גם שאלונים מתאימים למתבגרים ולמבוגרים המתבססים על דיווח עצמי. יש מספר דרכים להתמודד עם הפרעת קשב ולטפל בה בהצלחה, ביניהן טיפול התנהגותי, טיפול תרופתי וטיפול רגשי, שמיועד להתמודד עם ההשלכות של הפרעת הקשב.

מרפאתו של ד"ר גלעד גסנר

כתובת:גולומב 33, כפר סבא

זימון תורים 24 שעות ביממה: 053-9957085 טלפון במרפאה 09-7428217 מספר טלפון לפניות בוואטסאפ 053-4907005: ** giladgas@gmail.com: **
התחברות הרשמה
התמחויות
משפחה ילדים עור ומין אורתופדיה אף אוזן גרון יילוד וגניקולוגיה עיניים קרדיולוגיה לכל ההתמחויות
האם אתם רופאים? זימון תורים אונליין זימון תור לרופא בוידאו