פרופ` ערן הדר

מומחה במיילדות, גניקולוגיה, פוריות והריון בסיכון

התמחות:  סקירות ושקיפויות, הריון בסיכון גבוה

ותק: 18 שנים
סוגי תור: פיזי, טלפוני
קופות חולים: כללית, פרטי

תור פנוי קרוב 13.02.22 17:15

אודות פרופ` ערן הדר

פרופ' ערן הדר הוא רופא מומחה במיילדות, גניקולוגיה ופוריות, עם התמחות על בהריון בסיכון (רפואת האם והעובר). סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטה העברית והתמחה במיילדות וגניקולוגיה בבית החולים בלינסון. פרופ' ערן הדר מנהל את היחידה לרפואת האם והעובר (הריון בסיכון גבוה) בבית החולים בלינסון
פרופ' הדר פרסם מעל 100 מחקרים בתחום המיילדות וגניקולוגיה, בין היתר בנושאים של סוכרת הריון, לידה מוקדמת, גדילת העובר ו CMV. פרסומים אלו, כמו גם פרקים בספרים, פורסו בעיתונות מקצועית בינלאומית ואף זכו בפרסים על הצטיינות מחקרית.
פרופ' ערן הדר הינו חבר בהסתדרות הרפואית, האיגוד הישראלי למיילדות וגניקולוגיה, החברה הישראלית לרפואת האם-והעובר ופורום GLOBE למצוינות במיילדות.

מרפאת גני תקווה

כתובת:הכרמל 20, במרכז הבמה, כניסה A קומה 1 במעלית, גני תקווה

טלפון לזימון תורים 24/7:: 053-9956667
ימי קבלה:
ראשון
19:00–17:00
21:00–19:00
שלישי
19:00–17:00
21:00–19:00

מידע נוסף

תפקיד


מנהל היחידה לרפואת אם-עובר (הריון בסיכון)

תחומי עיסוק קליני שונים


תחומי העיסוק של פרופ' ערן הדר כוללים בין היתר: מעקב הריון, שקיפות עורפית, דיקור מי שפיר, לידות וניתוחים קיסריים. פרופ' ערן הדר מתמחה בתחום הריון בסיכון, על כל מרכיביו: סוכרת הריון, יתר לחץ דם ורעלת הריון, מניעה וטיפול בלידה מוקדמת, עיכוב גדילה תוך רחמי (IUGR), הריונות מרובי עוברים, זיהומים בהריון (CMV, Toxoplasma ועוד), קרישיות יתר (Thrombophillia) ומעקב הריון עבור נשים עם מחלות אימהיות כרוניות (לב, כליות, אפילפסיה ועוד).
פרופ' ערן הדר מבצע לידות וניתוחים קיסרים, הפלות והפסקות הריון כירורגיות (בגרידה) ותרופתיות (בכדורים), דיקורי מי שפיר, שקיפות עורפית, ייעוץ והתאמת אמצעי מניעה, התקנים תוך רחמיים, טיפולי פוריות והזרעות.

בתי חולים


מרכז רפואי רבין (בלינסון)

יצירת קשר

התחברות הרשמה
התמחויות
משפחה ילדים עור ומין אורתופדיה אף אוזן גרון יילוד וגניקולוגיה עיניים קרדיולוגיה לכל ההתמחויות
האם אתם רופאים? זימון תורים אונליין זימון תור לרופא בוידאו