רופא בכיר ביחידה לברך וארתרוסקופיות במחלקה האורטופדית בבית חולים רמב”ם, בוגר התמחות באורטופדיה בבית חולים תל השומר עם תת התמחות באורטופדיית ספורט (ארתרוסקופיות של מפרקי ירך, ברך וכתף) שנרכשה באוניברסיטת סטנפורד שבפאלו אלטו, קליפורניה וב- American Hip Institute שבשיקאגו, אילינוי. במשך כארבע שנים בהן שהה בארצות הברית טיפל במספר רב של ספורטאים מקצוענים וחובבנים באופן שמרני ובאופן ניתוחי, ונטל חלק במעל אלף ארתרוסוקופיות של מפרק הירך.
בין השנים 2009 עד 2012 בשיקאגו, ד”ר בוצר עשה פלושיפ קליני ומחקרי עם ד”ר בנג’מין דומב, וניתח פתולוגיות שונות של מפרק הירך, בעיקר בשיטה ארתרוסקופית אך גם באופן פתוח. בנוסף עסק במחקר קליני וביומכאני, כתב מעל 15 מאמרים, פרקים בספרים ועשרות הצגות בכנסים בין לאומיים בתחום. בתקופה זו החל להדריך בקורסים של הArthroscopy Association of North America (AANA) בנושא ארתרוסקופיות של ירך.
בשנים 2012 עד 2013 באוניברסיטת סטנפורד, עבר פלושיפ קליני מוכר, בצמוד לד”ר מרק ספרן, מומחה בעל שם עולמי לשימור מפרקי הירכיים. התמחה בשיטות נוספות לטיפול ארתרוסקופי של מפרק הירך, השתתף במחקרים ביומכאנים וכתב את הפרק בספר DeLee & Drez’s Orthopedic Sports Medicine בנושא אנטומיה וביומכאניקה של הירך. בנוסף בסטנפורד, עבד עם ד”ר גרי פנטון וד”ר תים מק’אדמס, הרופאים האורטופדים של הפורטיניינרס, קבוצת הפוטבול של סן-פרנסיסקו. יחד איתם ועם ד”ר ג’ייסון דרגו השתתף במאות מקרים ארתרוסקופיים של ברכיים וכתפיים.

ותק

18 שנים

קופות חולים

מאוחדת ,פרטי

טיפולים נוספים

עובד בהסכם עם חברות הביטוח הבאות:
הראל
כלל
מגדל
הפניקס

תפקיד

ד"ר בוצר הוא אורטופד בכיר ביחידת הברך והארתרוסוקפיות ברמב"ם, מומחה לירך וברך במדיקס - מרכז לאורטופדיה וספורט ובקופת חולים מאוחדת.

תחומי עיסוק קליני שונים

ארתרוסקופיה של הברך - קרעי מניסקוס, שחזור רצועות, פגיעות סחוסיות
ארתרוסקופיה של מפרק הירך - תפירת לברום, טיפול באימפינג'מנט (תסמונת התפס)

המרכז לניתוחי ספורט ושימור מפרקים

תל אביב-יפו, אינשטין 40, תל אביב
טלפון במרפאה: 03-5505021
טלפון מרפאה 053-9956200
שני
20:00–18:00
חמישי
20:00–17:00

ד"ר איתמר בוצר אתר אינטרנט

ד"ר איתמר בוצר טלפון