ד"ר סיגל ליברנט טאוב - סוגי ניתוחים לפרוסקופיים

 

ניתוחים לפרוסקופיים כתחליף לניתוח מסורתי
כירורגיה כללית, או כל כירורגיה אחרת בגוף האדם, היא למעשה עבודת ידיים של המנתח. ניתוחים לפרוסקופיים מחליפים את עבודת הידיים בתוך גוף האדם ומעבירים את עבודת הידיים אל המימד החיצוני. הטכנולוגיה המתקדמת, בדמות מצלמת הוידאו, מחליפה את המסורת של ניתוחי כירורגיה כללית. המוניטור מאפשר למנתח ראות גבוהה ומוגדלת במיוחד, כך שהצלחת הניתוחים הלפרוסקופים היא גדולה.
כחלק מהיתרונות של ניתוחים לפרוסקופיים הינה ההחלמה המהירה של המטופל. כעבור יומיים, יוכל המטופל לחזור אל שיגרת חייו, ללא צורך לסבול מכאבים של חתכים גדולים בבטן.
ניתוחים לפרוסקופיים מאפשרים ניתוחים בחלל הבטן לצורך ריפוי של מחלות, הוצאת ציסטות וגידולים, אך לא רק. ניתוחים לפרוסקופיים משמשמים כיום גם בתחום ניתוחים להשמנת יתר חולנית.
 
ניתוחים לפרוסקופיים לטיפול בהשמנת יתר חולנית
ניתוחים להשמנת יתר חולנית הינה אחד הפתרונות המוצאים היום לסובלים מהשמנה חולנית, אשר מסכנת חיים. לאלו אשר מתמודדים עם השמנת יתר, ניתוחים לפרוסקופיים יכולים לשמש כפיתרון אולטימטיבי.
השמנת יתר חולנית מסכנת את חייו של האדם ומגבילה אותו בהתנהלות היומיומית. כמו כן, ידוע כי השמנת יתר חולנית פוגעת גם בתחומים הנפשיים, עלולה לגרום לדיכאון, דימוי עצמי נמוך, הסתגרות והתנתקות מהחברה. אל השמנת יתר חולנית מתלוות בדרך כלל מחלות נוספות, כמו מחלות לב, כולסטרול גבוה, בעיות בעמוד השידרה, כאבי רגליים ועוד.
ניתוחים להשמנת יתר חולנית, מאפשרים לחולה, לא רק להפחית ממשקל גופו, אלא גם לצאת מן הסכנה לחיים. ניתוחים להשמנת יתר חולנית, אף מאפשרים שיפור של מערכת המטבוליזם של הגוף.
ההחלמה מניתוחים להשמנת יתר חולנית על ידי ניתוחים לפרוסקופיים הינה מהירה, ולמעשה, אף אינה מהווה סכנה כולשהי למנותח.
 

תחום כירורגיה כללית התפתח מאוד בשני העשורים האחרונים, וכיום, ישנן שיטות ניתוח מתקדמות, המאפשרות ריפוי על ידי שילוב של טכנולוגיה עם מיומנות כירורגית גבוהה. ניתוחים לפרוסקופיים מאפשרים לענות על מגוון רחב של צרכים רפואיים, החל מטיפולים שגרתיים ועד לטיפולים של השמנת יתר חולנית. ניתוחים להשמנת יתר חולנית, הינן תוצר של התמקצעות בתחום כירורגיה כללית, ומאפשרים תוצאות גבוהות לטיפול בהשמנת יתר, תוך הפחדה מיידית במשקל הגוף.
 
התחברות הרשמה
התמחויות
משפחה ילדים עור ומין אורתופדיה אף אוזן גרון יילוד וגניקולוגיה עיניים קרדיולוגיה לכל ההתמחויות
האם אתם רופאים? זימון תורים אונליין זימון תור לרופא בוידאו